Yazılım Geliştirme

Bugün için global anlamda en etkili projelerin teknoloji odaklı yazılım geliştirme programları olduğu hepimizin malumudur. Elbette önemli derecede bilgi birikimi gerektiren yazılımcılık sektörünün ürettiği bu çalışmaların bugün için olmazsa olmazların başında geldiğini ifade etmemiz herhalde yanlış olmaz. Bireysel veya kurumsal talepler noktasında yazılım hizmetleri üreten firmamızdan bu çerçevede yararlanabileceğinizi gururla ifade etmek istiyoruz. Sözgelimi tamamen kendinize veya firmanıza özel bir yazılım ihtiyacı duyduğunuzda firmamızın ürettiği kurumsal hizmetlerden faydalanarak bu önemli konuda desteği bizden alabilirsiniz. Özetle bizlere ihtiyacınız olan uygulamayı tarif edin, bizlerde bu talebinizi en ince ayrıntısıyla sizlere mükemmel işleyen bir program olarak teslim edelim. Bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu yüzlerce başarılı çalışmanın sinerjisi ile uzman yazılımcı kadromuzun başarısından fazlasıyla memnun kalacağınızı izninizle belirtmek istiyoruz. .  

Özel Yazılım Taleplerinizi Bizimle Paylaşın Size Proje Olarak Geri Dönsün

Bu noktadan itibaren yazımızı daha anlaşılır olmak adına örneklendirerek ilerletmek de fayda var. Sözgelimi yeni bir müşteri takip programı veya web sayfanızda yer almasını istediğiniz özel yazılım gerektiren bir programa ihtiyacınız var. Bu durumda doğal olarak ihtiyacınızı karşılayacak olan uygulamanın arayışı içerisine giriyorsunuz. Hatta tam olarak talebinizi karşılamasa bile bazı uygulamaları salt ücretsiz veya çok düşük maliyetlerle edinerek direkt sisteminize dâhil ediyorsunuz. İşte burada çok önemli bir hatırlatma ile yazımıza kısa bir ara verelim. Çok büyük bir güvenlik açığını kendi elinizle yaratacağınız böyle bir yöntemi asla tercih etmemenizi öneriyoruz. 

Yazılım Kodlamalarında Hata Büyük Sorunlara Yol Açabilir

Çünkü sisteme farkında olmadan bulaştıracağınız bir virüs program sayfanızın admin giriş şifrelerinden, son derece hassas müşteri bilgilerine kadar herkesten özenle sakladığınız verileri bir anda bloke edebilir.  Belki de tekrar hiçbir zaman ulaşamayacağınız bu değerli bilgileri kaybetmemek adına son derece yanlış bir uygulama olan ücretsiz bir takım eklentilerden veya uygulamalardan uzak durmanızı önemle tavsiye ediyoruz. Dolayısıyla böylesine hassas bir konuda firmamızın kurumsal hizmetlerinden yararlanarak en azından karşınızda bir muhatap bulacağınız ciddiyetli bir kuruluşla çalışmanızı öneriyoruz.

Yazılım Şirketleri Arasında Prestijli Kuruluş Olmanın Gururunu Yaşıyoruz

Maalesef günümüzde veri güvenliğini tehdit eden yüz binlerce hatta milyonlarla ifade edilen casus yazılımlar mevcut. Bunların birçoğu iletişim, mesajlaşma, video oynatma programı veya farklı script uygulamaları gibi yüzlerce farklı yöntemle dijital sistemlere sızıyor. Ayrıca bu tarz casus uygulamalar, birçok standart virüs tarayıcıdan rahatlıkla geçerek sizin sisteminize geçiş yapar ve her şeyden önce firmanızın güvenilirliğini yerle bir edecek sonuçlar ile karşı karşıya kalmanıza neden olurlar. Örneğin müşterilerinizin kredi kartı şifreleri, adresleri, telefonları, firmanızın başka firmalarla gerçekleştirmiş olduğu anlaşmalar gibi en mahrem bilgileri tehlikeye atmayı herhalde sizlerde arzu etmezsiniz. işte tüm bu nedenlerden dolayı yazılım konusunda çok hassas davranmanız gerektiğinin altını çizerek firmamızın yazılım şirketleri arasındaki prestijli yerini kazanmasına neden olan profesyonel yazılımlarını tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Dilerseniz bu noktada sizlere sunmuş olduğumuz nitelikli ve bir o kadar önemli yazılım hizmetlerini aktaralım.

Yazılım Firması Olarak Güvenlik Birinci Önceliğimiz

Güvenliğin en üst seviyede tutulduğu, her anlamda mükemmel tasarımları sizleri buluşturan firmamız kurumsal kimlikli bir yazılım firması olarak güvenliği birinci öncelik olarak ele alır ve tüm hizmetlerinde ilk bu algoritmanın gerekliliklerini sağlar. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeden yazılım geliştirme sürecinde sizleri nasıl bir hizmet anlayışının beklediğini? Başlıklar halinde aktaralım

  • Projelendirme aşaması ile çalışmamız start alıyor. Bu aşamada tüm talepleriniz uzman ekibimiz tarafından dikkatle not alınıyor ve artık sizlerin herhangi bir şey yapmasına bu noktadan sonra gerek kalmıyor.
  • Aldığımız notları, Arge (araştırma geliştirme) çerçevesinde teknik olarak değerlendiriyoruz ve diğer aşamaya geçiyoruz.
  • Tasarım ve kodlama basamağında uzman yazılımcı kadromuz beklentilerinize yazılımları geliştirmeye başlıyor. Üstelik sizler talep etmeseniz bile, ihtiyaçlarınıza uygun şekilde farklı yararlı uygulamalar geliştirebiliyorlar ve sizlerin onayı alındıktan sonra projeye bu fonksiyonları da dâhil ediyoruz.
  • Uygulamanın diğer programlarla entegrasyonun sağlanması (ihtiyaç olması durumunda)
  • Yazılımın test edilmesi (fonksiyonların istenilen ölçülerde çalışıp çalışmadığı veya güvenlik ayarlarının tam olarak yapılması vb)
  • Yazılım kurulumu ve işletilmesi
  • Programla ilgili eğitimleri sizlere veya sizlerden gelecek direktifler doğrultusunda ilgili kişilere ücretsiz şekilde veriyoruz.
  • Belirli bir kullanım sonrasında ihtiyaç bulunması halinde yazılım güncelleme ve diğer teknik desteği sağlıyoruz.

Evet, hizmetlerimizi bu şekilde özet olarak anlatmaya gayret ettik. Aslına bakarsanız çok daha fazla detaya yer vermek isterdik, ancak sizleri daha fazla meşgul etmemek adına profesyonel yazılım geliştirme sürecimizi aktardığımız yazımızı şimdilik burada sonlandırıyoruz. Bizlere web sayfamızda yer alan telefon numaraları üzerinden ulaşmanız veya eposta adresimiz üzerinden sizinle irtibat kuracağımız bir telefon numarası bırakmanız durumunda en kısa sürede sizlere dönüş sağlamaktan büyük mutluluk duyacağız. Başta Yazılım Geliştirme olmak üzere, Programlama, E-Ticaret, Web tasarım, SEO optimizasyonu ve Google Adwords yönetimi olmak üzere diğer nitelikli hizmetlerimizin tamamında son derece makul fiyatlara çeşitli ödeme kolaylıklarının eşlik ettiğini lütfen unutmayınız.