İSTEKLERİNİZE HİZMET EDEN BİR YAZILIM

Gerekli Yazılım

Yazılım geliştirme çalışmalarımızda ilk olarak müşterimizin ne istediğinianlayarak,bu isteklerin doğrultusunda gerçekleştirilen doğru analizlerle gerekli yazılımı belirliyoruz. Sürecin başlaması için en önemli aşama olan“yazılım ne yapacak”sorusunun cevabını ortaya koyup, işlerinizi en kolay şekilde takip etmenizi sağlıyoruz.

Çözümün Tasarımı

Yazılımdan ne beklendiğini tamamı ile analiz ettikten sonra projenin çeşitli platform ve cihazlara uygun olacak şekilde tasarım sürecine başlanır. Kullanıcıyı en kısa sürede hedefe ulaştırmayı amaçlayarak kodlamaya geçilir. Bu süreci tıpkı bir resim çizme olarak tanımlayabiliriz. Yapılan bu kodlamaların raporlanması ve izlenmesi en doğru şekilde yapılır ve kodlama süreci tamamlanır.

Test Ediyoruz

Kodlama tamamlanıp bırakılan bir süreç değildir. İstenileni karşılanıp karşılamadığı gerek kodlama sırasında gerek kodlama sonrasında sürekli test edilip, bakımı yapılması gerekir. Tüm aşamaları sorunsuz şekilde gerçekleştirip en son ortaya çıkarttığımız yazılımın sizin isteklerinize cevap verip vermediğini test ediyoruz. Sistemin dayanıklılığından emin olup, açıkları kapatarak sorunsuz bir yazılım geliştiriyoruz.