Web Tasarım

Dijital çağın en önemli getirilerinden bir tanesi, hiç kuşkusuz reklam veya tanıtımların çok düşük maliyetlerle gerçekleştirilebilmesine olanak sağlayan internet teknolojisidir. Elbette bu teknolojiyi ayakta tutan web tasarım hizmetleri sistemin olmazsa olmazı diyebiliriz. Bugün için çok daha profesyonel şekilde bu hizmet tüm ayrıntıları ile birlikte gerçekleşmeden internette yer almanız tabii ki mümkün değildir. Üstelik cep telefonu teknolojilerin internet üzerindeki etkisinin giderek arttığı bir dönemde sayfanızın bu sistemlere uyumlu şekilde entegre edilmesi şarttır. Çünkü istatistiki veriler mobil cihazlardan yapılan internet bağlantılarının masaüstü uygulamalarını açık ara geride bıraktığını ve her yıl bu aranın daha fazla açıldığını gösteriyor.

Web Yazılım Teknolojilerinde Profesyonel Uygulamalara İmza Atıyoruz

Hâlihazırda her gün aralıksız bir şekilde dijital sisteme milyonlarca yeni web sayfası katılıyor ve sürekli artan sayfa yoğunluğu arama motoru ve web sayfaları arasında gerçekleşen milyarlarca verinin bir şekilde disipline edilmesi zorunlu hale getirmiştir. Dolayısıyla Web yazılım teknolojileri henüz tasarım aşamasındayken yüzlerce farklı algoritmadan oluşan bir kurallar bütününe uygun hareket edilmek zorundadır. Sözgelimi sayfada yer alan JavaScript veya CSS uygulamaları ile hareketlilik kazandırılan internet siteleri açılış hızlarını düşürmeden tüm bu uygulamalara yer vermelidir diyebiliriz. Şimdi dilerseniz web tasarım gibi son derece önemli bir konuda sizleri daha objektif aydınlatmak adına nitelikli hizmetlerimizi başlıklar halinde izah edelim;

Hosting ve Domain Desteği

Eğer ilk defa bir web sayfası yaptıracaksanız; Domain ( alan adı ) ve Hosting (sunucu) hizmetlerimiz ile mükemmel bir web tasarımına adım atmış olacaksınız. Tabii sizleri milyarlarca internet kullanıcısı ile buluşturacak bu ilk adımda çok dikkatli davranılması gerekiyor. Çünkü özellikle ilk etapta alan adının yanlış oluşturulması daha sonra büyük bir emekle yayın hayatına başlayan bir web sayfasını çok güç durumda bırakır. Bu nedenle alan adınızı seçerken bizimle irtibat kurmadan lütfen kalıcı bir tercihte bulunmaktan kaçınınız. Ayrıca sektörünüzle ilgili olarak sizlere bu konuda uzman desteği sağladığımızı lütfen unutmayınız.

Mobil Uyumlu Web Tasarımı Düşünüyorsanız Çok Doğru Bir Yerdesiniz

Evet, bir başka çok önemli konu başlığımız mobil uyumlu web tasarımı algoritması. İnternet dünyasının yol haritasını belirleyen Google tarafından geliştirilen mobil uygulama optimizasyonu önce sıradan bir uygulama olarak başladı ve sonra keyfiyetten zorunluluğa dönüşmüştür. Çünkü Google artık mobil cihazlarla uyumlu olmayan, masaüstü sayfalarını cep telefonları veya tabletlerde ilk sayfalarda göstermiyor. Bunun anlamı; eğer web sayfanız mobil uyumlu değilse, mobil cihazlardan yapılan aramalarda ilk sayfalarda çıkamayacağınızdır. Fakat lütfen merak etmeyiniz, firmamız profesyonel yazılımcı ve tasarım kadrosuyla herzaman sizlerin yanında olacaktır. Sizlere son derece fonksiyonel ve ziyaretçilerinizin rahatlıkla kullanabileceği mobil sayfalar üretiyoruz.

Google Adwords ve Seo Optimizasyonu Bizim İşimiz

Bilindiği üzere dijital sistemler çok sayıda farklı fonksiyonu bulunan karmaşık bir yapılardır ve bu yapıda yer almak her geçen gün biraz daha zorlaşıyor. Dolayısıyla profesyonel bir web tasarımı içerisinde hayli önemli bir yer tutan Seo optimizasyonu ile desteklemeden bir web sayfasının yayın hayatına başlaması başarısızlığı beraberinde getirecektir. Bu yüzden asla kopya içerik veya uygulama ile bir yerlere ulaşmaya çalışmayınız, bu önemli derecede bilgi birikimi gerektiren bir iştir. Bunun yanı sıra reklam kampanyaların en çarpıcı şekilde ve yine aynı profesyonellik içerisinde koordine edilmesi bu alanda harcanacak emek ve tutarın boşa gitmemesi için hayati önem taşıyor. Özetle Google Adwords yönetiminin en verimli şekilde kullanılması işini lütfen bize bırakınız.

HTML5 ve CSS3 Uygulamalarımızla En Güncel Web Tasarımı

Arama motorları ile büyük bir uyum içerisinde iletişim kurulmasını sağlayan son versiyon HTML5 ve görsel anlamda sayfanıza büyük esneklik kazandıran CSS3 uygulamalarımızdan fazlasıyla memnun kalacaksınız. Web sayfanızın hızlı indexlenmesi ve yine sitenizin görsellerinin optimize edilerek ziyaretçilerinize hızlı açılan modern bir sayfa ile ulaşmanız pekâlâ mümkündür. Ayrıca internet sitenize çok büyük avantaj sağlayacak ASP, ASP.net ve PHP programlama dillerinin HTML5 ile müthiş uyumu sayesinde, tasarım sonrasında hataların minimuma indirilmesini yine bu uygulamalarımız sağlanıyor.

E Ticaret Tabanlı Web Sayfaları Yapıyoruz

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerin rekor seviyelere ulaşması özellikle firmaların bu kulvarda bulunmalarını büyük bir avantaja dönüştürüyor. Tabii e-ticaret tabanlı bir web sayfasının resmi bakımdan belirli kriterlere sahip olduğunu hemen hatırlatmış olalım. Resmi anlamda gereklilikler yerine getirildikten sonra geriye, ürün ya da hizmetlerinizi satın almak isteyen müşterilerinizin rahatlıkla alışveriş yapacağı ve güvenliği tam olarak sağlanmış bir web tasarımının uzman ekibimiz tarafından dizayn edilmesine kalıyor.

Yazılım Güncelleme Desteği

Bir web tasarımı gerçekleştikten sonra elbette ilave yazılım güncellemelerine ihtiyaç duyar ve bu güncellemeler zamanında yapılmadığında çeşitli hatalar vermeye başlar. Güncelleme noktasında firmamız tasarımını tamamlayıp teslim ettiği web sayfasını asla yalnız bırakmıyor ve saygıdeğer müşterilerimizin yazılım güncelleme ihtiyaçlarını anında karşılıyor. Üstelik kolayca içerik eklenebilmesine ve sayfada çeşitli düzenlemeler yapılabilmesine olanak sağlayan admin paneli sayesinde web sayfalarınızın kontrolü her zaman elinizde oluyor.

Diğer Teknik Destek ve Bakım Hizmetlerimizden Büyük Memnuniyet Duyacaksınız

Sizlere kısaca özetlemeye çalıştığımız tüm bu ayrıcalıklı hizmetlere 7/24 açık telefon numaralarımız üzerinden ulaşabilir ve çok daha kapsamlı bilgi edinebilirsiniz. Tabii mevcut web sayfanızın yapısının düzeltilmesi veya diğer teknik detaylarla ilgili olarak yine bizlerden uzman desteği alabileceğinizi anti parantez belirtmiş olalım. Artık dijital dünyanın kazançlı kapılarını aralamamanız ve dijital sistemi ticaretinizin odağı haline getirmemeniz için hiçbir neden yok. Başta mobil uyumlu web tasarım olmak üzere daha pek çok farklı alanda profesyonel hizmetler üreten firmamızı tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz. Çok doğru bir karar verdiğinize emin olabilirsiniz.