Dijital çağın gerekliliklerine uygun olarak dizayn edilen web dünyasında doğru bir şekilde yer almak hepimizin malumu olduğu üzere çok önemli bir kavram. Dolayısıyla başta logo tasarım olmak üzere web sistematiğinde yer alırken hatalı davranmaktan çekinmek gerekiyor. Çünkü logo aslında bir bakıma firmanın veya kişisel anlamda ürün ya da hizmet üreten bireyin imzasıdır diyebiliriz. Şöyle düşünelim akılda kalıcı ve sıra dışı bir imza edinerek mevcut piyasa koşullarında yer alan bir kuruluş ile böyle bir çalışmayı yapmamış bir firma arasında çok büyük farklılıklar vardır. Dolayısıyla bugüne kadar ilk bakışta tanınacak bir logo tasarım sahibi olmadıysanız rakiplerinize göre dezavantajlı olduğunuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Tabii bu alanda uzun yıllardır hizmetler üreten firmamızı tercih ederek sizlerin de kendinize özel bir logo tasarımına sahip olabileceğinizi büyük bir mutlulukla ifade etmek istiyoruz.

Logo Tasarım Fiyatları Projenin Büyüklüğüne Göre Değişiyor

Aslına bakarsanız oldukça makul fiyat politikası izleyen firmamız aynı zamanda yüksek teknoloji ürünü programlarla çalışarak her bütçeye uygun bir tasarım projesi geliştire bilmektedir. Dolayısıyla ayırmaç tasarım fiyatları için herhangi bir endişe duymanıza gerek yok. Çünkü firmamızın kurumsal hizmetlerinden ve cazip fiyatlarından son derece memnun kalacağınıza eminiz. Peki, neler yapıyoruz veya profesyonel bir logo tasarımı nasıl ortaya çıkıyor. Dilerseniz teknik anlamda bazı bilgileri sizlere aktarmaya çalışalım.

Logo Tasarımı Nasıl Yapılır?

Tabii takdir edersiniz ki özellikle dijital alanda veri üreten her firmanın kendine has bir metodolojisi ve teknik bilgisi bulunur. Dolayısıyla logo tasarımı nasıl yapılır? Arayışlarınızın tam olarak karşılık bulduğu bir firma ile çalışmamanız durumunda projenin sekteye uğraması işten bile değildir. Bu nedenle uzman grafik tasarımcı kadrosu ve son teknoloji ürünü programlarla çalışan firmamızı tercih etmenizde yarar olduğunu düşünüyoruz. Bu çerçevede sizlere sunmuş olduğumuz hizmetleri kısaca özetlemek gerekirse;

  • İleri düzeyde Photoshop
  • İllüstrasyon
  • Grafik tasarım
  • Vektörel tasarımlar
  • 3 D Mockup modelleme
  • PDF, AI, PSD, PNG, JPG, EPS formatlarında dosya teslimi
  • İsteğe göre Banner çalışması
  • Kaynak dosyalarının teslimi

Gibi bir özetleme yapılabilir. Ayrıca tüm ayrıcalıklı hizmetlerimizde oldukça makul bir fiyat politikası izlediğimizi bilmenizi istiyoruz. Elbette başta kredi kartı olmak üzere çeşitli ödeme kolaylıkları da sağlıyoruz. Lütfen dijital alanda ihtiyaç duyduğunuz web tasarım, logo tasarım, grafik tasarım, Google Adwords veya Seo optimizasyonu gibi alanlarda profesyonel hizmetler üreten firmamızı günün her saatinde aramaktan çekinmeyiniz. Bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz yüzlerce başarılı projeyi referans kaynağı edinen firmamız ile çalışmanızı gerçekten çok istiyoruz. Çünkü başarı tesadüflere bağlı değildir.

Kullandığımız Programlar

ADOBE PHOTOSHOP 100%
ADOBE ILLUSTRATOR 100%
COREL DRAW 90%
INDESİGN 85%
TRADEMAX 80%