Web Tasarımı

İstanbul Web Tasarım Firmaları

Ticaretle uğraşıyorsunuz, fakat firmanıza ait bir web sayfanız yok. Çok büyük fırsatları kaçırdığınızı rahatlıkla söyleyebiliriz. Tabi endişelenmeniz için bir neden yok. Çünkü İstanbul web tasarım firmaları arasında saygınlığı ve prestijli hizmetleri ile tanınan firmamızın hizmetlerimiz sizleri bekliyor. Üstelik olabilecek en makul fiyatlar ve ödeme kolaylıkları ile birlikte bu hizmetleri sunuyoruz. Şimdi şöyle düşünebilirsiniz; “web tasarım çalışmaları yapan yüzlerce firma, hatta bireysel olarak bu çalışmaları gerçekleştiren birçok kişi varken, neden sizin firmanızı tercih edeyim”. İlk etapta böyle düşünmekte kesinlikle haklı olduğunuzu hemen belirtelim. Fakat yazımızın ilerleyen bölümlerinde durumun pekte sandığınız gibi olmadığını sizlerde takdir edeceksiniz

Web Tasarım Kompleks Bir Yapıdır

Hepimizin bildiği gibi büyük alışveriş merkezleri veya çok büyük binalar kompleks yapılardır. Aynen bu tarz bir yapıda dikkat edilmesi gerekenler olduğu gibi web tasarımı da son derece karmaşık bir alt yapı içerisinde inşa edilir. Sonuçta milyonlarca ziyaretçinin beğenisine sunulan ve daha da önemlisi güven içerisinde dolaşılabilecekleri bir alan yaratmak zorundasınız. Tabi başta güvenlik sorunları olmak üzere, onlarca farklı ve önemli detayın masaya yatırılması gerekecektir. Her biri özenle işlenen yazılım kodlamalarından oluşan bu yapıyı ilk baştan itibaren belirli bir sistematikte tasarlayamazsanız ileride yaşayacağınız her sorunun büyük kayıplar olarak geri dönebileceğini lütfen unutmayınız. Bu kayıpların neler olabileceğini isterseniz bir örnekle aktarmaya çalışalım. Sözgelimi bir E-ticaret siteniz var ve sayfanızdan alışveriş yapan müşterilerinizin kredi kartı şifrelerini kötü niyetli yazılımlara kapdırdınız. Sayfanızda gerekli güvenlik önlemlerini almamanız nedeniyle ortaya çıkan böyle bir sorunu nasıl düzelteceksiniz?

WEB Yazılım Çalışmaları Hassas Bir Süreç Sonrasında Ortaya Çıkıyor

Elbette böyle bir durumla karşılaşmayı hiç kimse istemez ve bu durum maalesef düzeltilemez. Tabii eğer daha işin en başından itibaren profesyonel bir web yazılım ile destekleniyorsanız bunları düşünmeniz için hiçbir neden kalmamış oluyor. Bir önceki örneğimiz belki sizlere ekstrem bir örnek gelebilir. Bu yüzden isterseniz farklı bir örnekle durumu biraz daha pekiştirelim. Bu kez bir e-ticaret sitesi değil de, hizmetlerinizi anlattığınız bir web sayfanız olduğunu düşünelim. İlk kurulumunda en büyük hata, uygun olmayan bir alan adı ve hosting ile işe başlamanızdır. Web sayfanızın değişmemesi gereken adresi ve sayfanızda ziyaretçilerinizin sağlıklı bir şekilde gezinti yapabileceğini belirleyen hosting, tasarımın bir diğer önemli aşamasını oluşturuyor. Eğer bu aşamalar profesyonel bir şekilde geçilemez ise internet siteniz maalesef adı web sayfası olan, fakat kendisi bir dijital veriden ibaret bir görselden öteye geçemeyecektir. Dolayısıyla İstanbul web tasarım firmaları arayışınızın daha öncesinde sorgulamanız gereken kriter, bu firmalar arasından hangisinden daha iyi hizmet alabileceğiniz olmalıdır diyebiliriz.

İstanbul Web Tasarım Firması Arayışınıza Artık Bir Son Verebilirsiniz

Şimdi dilerseniz sizlere birazda ayrıcalıklı hizmetlerimiz bilgi aktaralım. Eminiz ki kapsamlı ve fonksiyonel hizmetlerimiz sonrasında İstanbul web tasarım firması arayışınıza artık bir son vereceksiniz. Öncelikle eğer hali hazırda bir web sayfanız yoksa az önce bahsettiğimiz gibi firmanızın veya hizmetlerinizin dokusuna uygun bir alan adını sizlerle birlikte seçiyoruz. Daha sonra sayfanızın yoğunluğunu tahmin ederek hosting kapasitesinin seçimine geçiyoruz. Bu aşama sonrasında artık kurulum çalışması start alıyor. İçerisinde Seo optimizasyonu, birbirinden modern Script uygulamaları, HTML5 standartları ve CSS3 desteğinin de bulunduğu ve arama motorları tarafından oldukça sevilen bir web sayfası yavaş yavaş hayat buluyor. Bunun yanı sıra yazılım güncellemesi veya Google Adwords profesyonel reklam yönetimi gibi daha pek çok hizmetimizin sizleri beklediğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Üstelik İstanbul web tasarım firmaları tercihlerinizi değerlendirirken baştan sona bulunan kurumsal hizmetleri ile firmamızı tercih ederek kendinizi hiçbir zaman kendini yalnız hissetmeyeceğinizi açıkça ifade edelim.  Dijital dünyanın kazançlı kapılarını sizlere aralayacak nitelikli hizmetlerimizi çok daha kapsamlı bilgi için lütfen bizleri günün her saatinde aramaktan çekinmeyiniz.  Telefonlarınızı bekliyoruz efendim, esen kalınız.