Bugün için dijital yaşam bir bakıma günlük yaşantımızı da pek çok yönden etkileyecek bir forma dönüştü. Tabi başta internet yayıncılığı olmak üzere bu yayıncılıkta kullanılan grafik tasarım veya web tasarımı gibi alanlarda artık deyim yerindeyse daha profesyonel bir yayın anlayışı ile hareket etmek bir bakıma zorunla hale geldi diyebiliriz. Elbette görsel ve işitsel duyulara hitap eden bir yayın kültürü oluşturulmadan hakikaten ziyaretçiye etkilemek giderek zorlaşıyor. Fakat lütfen endişeye kapılmayınız. Çünkü bu alanlarda önemli projelere imza atan kuruluşumuz sizlere ayrıcalıklı hizmetler vermek üzere bekliyor.

Mobil Uyumluluk Başarıyı Direkt Etkiliyor

Üstelik akıllı cep telefonlarının getirdiği hareketlilikle artık yapılan yayınların mobil uyumluluk kriterlerine uygun hale getirilmesi şart oldu. Dolayısıyla dijital alanda yapılacak yayınlarda kullanılacak grafik tasarım uygulamalarının da çok daha profesyonelce hazırlanması en azından ticari bir girişim açısından değerlendirildiğinde başarıyı doğrudan etkileyecektir. Bu noktada firmamızdan gerek web sayfanızda yayınlanmak üzere, gerekse sosyal platformlarınızda paylaşmak üzere:

  • Çizim
  • Grafik
  • Resim
  • İllüstrasyon ve
  • Baskı çalışması

Gibi birçok farklı konsepte çalışmayı aynı anda talep edebileceğinizi gururla ifade etmek istiyoruz. Dilerseniz web sayfamızda bulunan ve profesyonel düzeyde gerçekleştirdiğimiz projelerimize yakından bir göz atın. Mutlaka sizin yayın anlayışınıza uygun bir çalışma örneğini bulacaksınızdır.

Grafik Tasarım Çalışması Profesyonel Ekibimizin İşi

İzin verirsiniz bu noktada kısa bir hatırlatma ile konumuza devam edelim. Doğrudan ziyaretçiyi hedefleyen bir grafik tasarım çalışması düşünüyorsanız mutlaka kendi konseptinize uygun bir dizayn yaptırmak durumundasınız. Bu nedenle renklendirmeden, çizimlere, resim ve illüstrasyon çalışmalarına kadar her ayrıntının en ince hesaplamalarla düşünüldüğü bir hareket stratejisi oluşturulması da tasarımın üzerinde emek yoğun bir çalışmayı gerektiriyor. Ancak lütfen siz bu teferruatları düşünme işlerini bizlere bırakınız. Başta web tasarımı olmak üzere dijital yayıncılık alanında hatırı sayılır bir deneyime sahip kuruluşumuz uzman bir grafik tasarım ekibiyle çalışıyor ve sizin konseptinize uygun binlerce farklı çalışmayı şu ana kadar gerçekleştirmiş durumda. Lütfen sizlere bir telefon kadar yakın kuruluşumuzu istediğiniz saatte aramaktan çekinmeyiniz. En makul fiyatlarla reklam ve tanıtım bizim işimiz.

Kullandığımız Programlar

ADOBE PHOTOSHOP 100%
ADOBE ILLUSTRATOR 100%
COREL DRAW 90%
INDESİGN 85%
TRADEMAX 80%