Google Adwords Reklam Yönetimi

Günümüz koşulları dijital anlamda çok büyük fırsatları çok düşük bütçelerle yakalama imkânı sağlıyor. Google Adwords reklam seçeneği bu anlamda en ekstrem örnektir diyebiliriz. Çünkü Google tartışmasız bir şekilde sistemin belirleyicisi ve reklam ya da tanıtım açısından müthiş bir potansiyeli tek başına bünyesinde barındırıyor. Dolayısıyla özellikle faaliyetlerini ticari maksatlı sürdürenler için bu kadar önemli fırsatların, değerlendirme dışında bırakılması elbette düşünülemez. Fakat her prensipte olduğu gibi, Google Adwords reklam çalışmalarının belirli kuralları vardır ve bu kuralların işinde uzman bir kadro tarafından dikkatli şekilde dizayn edilmesine ihtiyaç duyulur. 

Sözgelimi öncelikle sıkı bir çalışma ile, bireysel veya kurumsal girişimcilerin amaçlarına uygun arama kelimelerinin doğru biçimde tespit edilmesi gerekecektir. İşte tam bu noktada izninizle, firmamızın profesyonel olduğu kadar, etkili bir Google Adwords reklam yönetimi gerçekleştirdiğini ve gerek bireysel anlamda, gerekse kurumsal çerçevede sizleri hayal bile edemeyeceğiniz zirvelere taşıyabileceğini gururla ifade etmek istiyoruz.

Adwords Reklam Büyük Kitlelerle Etkileşimi En Üst Seviyeye Taşıyor

Hâlihazırda bugün için çok sayıda arama motoru bulunuyor ve milyarlarca kullanıcıya hizmet veriyor. Fakat deyim yerindeyse sistemin kurucusu ve en önemli oyuncusu olan Google dünya genelinde yapılan tüm bağlantıların %70 gibi büyük bir bölümüne hakim durumda. Dolayısıyla “Google demek, eşittir internet demektir” ifadesini kullanmamız herhalde yanlış olmaz. Tabii ki bu kadar büyük çapta bir sistemin, reklam veya tanıtıma sağlayacağı katkı düşünüldüğünde, diğer alternatiflerin Google Adwords reklam avantajlarının yanına yaklaşması bile söz konusu değildir. Şöyle düşünelim; milyonlarca potansiyel müşterinin yer aldığı bir sistemde, firmanızın ihtiyaç duyduğu kelimeleri arayan ziyaretçilere ilk olarak sizin firmanız gösteriliyor. Bu durum oldukça yüksek ziyaretçi trafik almanız anlamına geliyor ve bu trafik içerisinde kendi sektörünüzde çok yoğun bir ilgi sizleri bekliyor olacaktır. Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeden firmamızın profesyonel AdWords reklam yönetiminde hangi ayrıcalıklı hizmetleri sağladığını aktaralım.

Google Reklam Çalışmalarımızdan Büyük Memnuniyet Duyacaksınız

Özellikle piyasanın sektörel anlamda durgunluk gösterdiği dönemlerde adeta bir kurtarıcı görevi üstlenen Google reklam çalışmalarımız firmalara, hizmetleri veya ürünlerini etkileyici bir şekilde tanıtmalarına olanak sağlar. Bu çerçevede;

  • Reklam kampanyası hedef kitlesi belirlenmesi
  • Ziyaretçi ilgi alanlarının tespit edilmesi
  • Sektörel anlamda anahtar kelime analizi
  • Coğrafi bakımdan potansiyel kitlenin etkileşiminin tespiti ve kampanyada kullanılması
  • Çalışma içerisinde yer alacak görsellerin hazırlanması
  • Web sayfanızda yer alacak Seo uyumlu içeriklerin hazırlanması
  • Görsel reklamlarda telefon ile direkt iletişim ve arama entegrasyonları
  • Kampanya süresince elde edilen verilerin raporlanması

Gibi, kendinizi şanslı hissetmenizi sağlayacak daha birçok nitelikli Google Adwords reklam hizmetimizle tanışma zamanınızın artık geldiğini eminiz sizlerde düşünüyorsunuzdur.

Google Reklam Verme Standartlarımız Oldukça Makul Fiyatlarla Sunuluyor

Ayrıca sıra dışı hizmetlerimizin tamamında son derece makul fiyatlarla çalıştığımızı hemen hatırlatalım. Üstelik Google reklam verme standartlarının istisnasız uygulandığı bu üstün nitelikli çalışmalarımızda çeşitli ödeme kolaylıkları da sağlıyoruz. Başarılı bir reklam kampanyasının birlikte çalışacağınız ekibin profesyonelliğine  bağlı olduğunu lütfen unutmayınız. Bu alanda oldukça yeterli deneyime ve bilgi birikimine sahip firmamızın daha önce gerçekleştirmiş olduğu yüzlerce başarılı çalışma örneğinden yola çıkarak sizlere profesyonel anlamda bir çalışmayı sunmak üzere beklediğimizi bilmenizi isteriz.

Adwords Reklam Bizim İşimiz

Reklam kampanyanızda bizleri tercih ederek, tüm süreci uzman ekibimizin kontrolüne bırakmanız, hem gereksiz yere maliyet harcamanızın önüne geçecek, hem de düşük bir bütçe ile çok daha yüksek bir getiri elde etmenin keyfini sizlere yaşatacak. Lütfen web sayfamızda yer alan telefon numaraları veya eposta adresimiz üzerinden başta Google Adwords reklam yönetimi olmak üzere; farkındalık yaratan diğer hizmetlerimiz, Web Tasarım, Yazılım Geliştirme, Seo optimizasyonu ve tasarım sonrası Güncelleme & Teknik destek çalışmalarımız hakkında bilgi talep etmekten çekinmeyiniz. Dijital dünya tüm avantajları ile sizleri ve firmanızı bekliyor.