GOOGLE’DA GÖRÜNÜR OLUN

Önemi Ne?

Google AdWords dünyanın en yaygın kullanılan arama motoru Google’da, web sitenizi reklam olarak üst sekmenlerde görünür kılıyor. Arama sonuçlarında girilen web siteniz ile ilişkili kelimelerle siteniz ön sayfada olmasa dahi reklam olarak alakalı sayfalarda ya da arama sonuçlarında herkesin görebileceği bir kısımda yerini alıyor. Bu da ziyaretçi sayınızı olumlu yönde etkiliyor.

Reklamınızın Konumunu Siz Belirleyin

Belirli bir şehre, bölgeye, mahalleye bağlı işletmeyseniz eğer alanı ona göre sınırlandırarak, hizmetinizden yararlanma potansiyeli yüksek müşterileri web sitenize çekebiliriz. Çünkü Tek bir şehre hizmet veriyorsanız, reklamlarınızın başka şehirde yaşayan insanların dikkatini çekmeyecek ve bir anlamı olmayacak. İşte bu konumunuzu belirleyerek alakalı müşterilerin sitenizi ziyaret etmesini sağlayıp hizmetlerinizin çok daha hızlı bir şekilde satılmasını sağlayabiliriz.

Hizmetinizi Görünür Kılalım!

Google AdWords her kişinin açıp kullanabileceği bir hesap olabilir fakat unutulmaması gereken, yaygın kullanılan bu reklam türünün içerisinde sizi farklı kılacak olan yardımın sağlanmış olması. Bu işbirliğimiz ile Google AdWords reklamları ile hizmetlerinizin satış oranları yükselirken, işletmenizde büyüyecek.