E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Sitesi Nasıl Kurulur?

Günümüz koşullarında dijital dünyanın avantajlarından maksimum derecede yaralanmamak gerçekten büyük bir kayıp. Dolayısıyla böylesine güçlü bir avantajdan faydalanmak için E-ticaret sitesi nasıl kurulur? Araştırması içerisinde iseniz şu an çok doğru bir yerde olduğunuzu hemen belirtelim. Gerek ekonomik anlamda satışların artırılmasına yönelik, gerekse ticari işlerliğin sürdürülebilirliğini sağlamak adına ayrıcalıklı birçok hizmeti bir arada sunan firmamızdan bu anlamda çok önemli destekler alabileceğinizi lütfen unutmayınız. Özellikle ziyaretçi sirkülasyonu yoğun bir web sayfasının program ve yazılım anlamında A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını bilen uzman bir firma ile çalışmaya ne dersiniz?

E-Ticaret Sitesi İçin Elinizdeki Birkaç Basit Evrak Yeterli Oluyor

Takdir edersiniz ücret kabul eden ve karşılığında ürün ya da hizmet satışı gerçekleştiren bir Web sayfasında başta kamu kuruluşları olmak üzere çeşitli yasal kuruluşların kontrolü olması gerekir. Ancak, zaten ticari bir işletme olduğunuza göre, E-Ticaret Sitesi kurulabilmesi için elinizde her müessesede bulunması gereken sıradan evraklar illaki olacaktır. Tabii öncelikle şirket sahibi olmak zorunda olduğunu hemen belirtelim. Bunun dışında ödeme konseptine göre değişkenlik gösteren E-Ticaret siteleri söz konusu olduğundan bizler ilk etapta standart bir sayfa için gerekli evraklardan başlayalım.

  • İşletmeye ait vergi Levhası
  • Şirket veya işletmenin Kaşesi
  • Şirketin kurulu bulunduğu Adres
  • Telefon numaraları
  • Firmaya ait Fatura bilgisi
  • Şirket sahibi veya yetkilisine ait imza sirküleri

Evet, bir E-Ticaret sitesi kurulabilmesi için hali hazırda kullanılan bu evraklar yeterli oluyor. Dolayısıyla sizin açınızdan çok uzun uğraşlar gerektirmeyen bu kurulumun esas önemli bölümü bizim tarafımızda yani tasarım kısmında gerçekleşiyor. Çünkü nakit dönüşü gerçekleşecek böyle bir tasarımda olmazsa olmazların başında güvenlik ve ziyaretçilerinizin rahatça alışveriş yapacakları bir platform gerekecektir.

Profesyonel E -Ticaret Siteleri Tasarlıyoruz

Kurumsal anlamda hizmetler üreten firmamız bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu yüzlerce başarılı tasarım çalışması ile saygıdeğer müşterilerine profesyonel anlamda E-Ticaret siteleri kazandırmış olmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Gerek güvenlik anlamında, gerekse kredi kartı ile ödeme yapılabilmesine imkân sağlayan son derece fonksiyonel ve profesyonel çalışmalarımızı lütfen sayfamızdan inceleyiniz. İzin verirseniz bu alanda oldukça güçlü referanslara sahip firmamızla çalışmanızın çok büyük avantajlar sağlayacağını belirtelim. Bunun yanı sıra uzman yazılımcıların ve profesyonel kadromuz tarafından yayın hayatına kazandırılan E-ticaret sitesi tasarımlarımızın her zaman arkasında olduğumuzu büyük bir mutlulukla ifade etmek istiyoruz. Çünkü kuruluşumuz asla tasarımını tamamlayıp teslim ettiği bir siteyi desteksiz bırakmaz. Ayrıca dilerseniz sayfamızdan Web Tasarım, Google AdWords ve SEO optimizasyonu gibi daha pek çok ayrıcalıklı hizmete ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Esen kalın efendim.