Google Ads

Adwords Reklamları

Artık hiçbir sektör dijital tanıtımların sağladığı  avantajlara kayıtsız kalamaz. Çünkü başta google Adwords reklamları olmak üzere bu alanda doğru bir şekilde pozisyon almayan firma veya bireysel girişimciler rakiplerini hiç bir zaman geride bırakamazlar. Üstelik en düşük bütçelerin bile karşılayabileceği Adwords reklamları diğer reklam türleri arasında maliyet bakımından en düşük olanı. Daha da önemlisi hiç bir yayın aracı 4,5 milyar kullanıcısı bulunan internet teknolojisine yön veren Google gibi dünya devinin ulaşacağı kitlelere ulaşamaz.

Google Adwords Reklamları İle Direkt Birinci Sayfada Yer Alıyorsunuz

Elbette her reklam kampanyasında olduğu gibi sürecin profesyonel şekilde yönetilmesi verimlilik açısından esastır. Dolayısıyla google Adwords reklamları gibi  kapsamlı bir projeye başlanılmadan önce isabetli bir analiz yapılmadan harekete geçmemek gerekiyor. Çünkü yanlış kelimeler üzerinden sürdürülen bir reklam çalışması zaman ve maliyet kaybından başka bir anlam ifade etmiyor.

Reklam Kampanyanızı Biz Yönetelim Kazançlı Ticaretinizi Sizler Yönetin

Dilerseniz bu noktada çalışmalarımız hakkında sizleri bilgilendirelim. Uzman bir ekibin sektörel anlamda sizin konseptinize uygun kelimeleri tespit etmesi ile çalışmamız start alıyor. Tabi sadece sektörünüzün arama kelimelerinin belirlenmesi yeterli gelmeyecektir. Çünkü hangi kelimenin ne kadar oranda bir rekabet yoğunluğuna sahip olduğu da hesaba katılmak zorundadır. Bunun  yanı sıra tespit edilen bu kelimelere gelecek tıklama başına bir fiyat politikasının izlendiği Adwords Reklamları stratejileri gereği hedeflediğiniz kelimelerin her birinin ayrı bir maliyet oluşturacağını lütfen unutmayınız.

Başarısız Bir Reklam Çalışmasının Esas Nedeni Uzman Ekiple Çalışmamaktır

Uzman bir ekiple çalışmadan girişilen reklam kampanyalarında gelişecek başarısızlığın nedeninin sorgulanmanıza gerek kalmadan firmamızın hizmetleri ile mutlaka tanışmalısınız.. Çünkü dijital dünyanın kapısını anahtar kelimeler açar ve sizin bu anahtar kelimeleri tam olarak seçmemeniz durumunda (tek harfin bile büyük önemi var) başarısızlık kaçınılmaz olacaktır. Aslına bakarsanız sizlerin bunları düşünmeniz için hiçbir neden yok. Son derece makul fiyatlar ve üstelik ödeme kolaylıkları ile firmamız sizlere profesyonel reklam yönetimi desteği zaten sağlıyor. Lütfen başta Google Adwords reklamları olmak üzere, SEO içerik desteği, Web tasarım ve Yazılım geliştirme hizmetlerimiz hakkında sormak istediklerinizi bizimle paylaşınız. İletişim seçeneklerimiz gün boyu sizlerden gelecek çağrıları yanıtlamak üzere açık bulundurulmaktadır. Görüşmek dileğiyle esen kalınız.